چرا سرطان پستان

رویدادها

چرا سرطان پستان

سرطان پستان

سرطان پستان بیماری است که هیچ زنی حتی نمی خواهد راجع به آن فکر کند و شاید از جلمه بیماری های نادری است که زنان از آن ترس بسیار دارند.

برای تشخیص زودهنگام و آگاهی از این بیماری، تاکید می شود تا افراد از بیست سالگی به معاینات فردی بپردازند. سرطان پستان در خانم ها شایع است، اما آقایان نیز به این سرطان دچار می شوند. خطر ابتلا به این سرطان، با افزایش سن بیشتر می گردد. استفاده از آزمون های معاینه فردی می تواند تا 40 درصد از ابتلا به سرطان پیشگیری کند و در صورت اطلاع زودهنگام بیمارانی که تازه به سرطان ابتلا پیدا کرده اند تا 40 درصد می توان درمان قطعی داشت، همه این موارد موجب می شود تا اطلاع رسانی در مورد سرطان پستان یکی از ارکان اصلی در کنترل این بیماری به شمار رود.

سینره امسال برگزار کننده این کمپین انسانی در ایران است تا نشان دهد مسئولیت پذیری اجتماعی رکنی اساسی در ساختار فکری این برند به شمار می رود. تشخیص به موقع این بیماری زندگی دوباره ای را نوید بخش خواهد بود. هدف ما از اجرای این برنامه بالا بردن سطح آگاهی شهروندان به ویژه بانوان در زمینه روشهای پیشگیرانه سرطان پستان است. وظیفه هرکدام از ماست تا عزیزانمان را نیز از این موضوع با خبر سازیم.

برج میلاد تهران شهرداری تهران مدیریت بوستان بهشت مادران تهران و موسسه پیشگیری از سرطان پستان همراهان این کمپین بزرگ خواهند بود. برای ارتباط با این کمپین به سایت pinkcinere.com مراجعه نمایید و در قسمت ثبت نام به جمع ما بپیوندید. برنامه های متنوع این کمپین از طریق این سایت به شما اعلام می شود.

نظرسنجی