زیبایی ایرانی در سایه طبیعت زنده

رویدادها

زیبایی ایرانی در سایه طبیعت زنده

شرکت دانش بنیان طبیعت زنده در سال ۱۳۷۶ با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی بنیان نهاده شد.

این شرکت به پشتوانه کیفیت و کارایی برتر محصولات خود، موردتایید پزشکان متخصص و نشست های علمی معتبر در سطح داخلی و بین المللی، همچون آکادمی بیماری های پوست و مو در لندن قرار گرفته است.
بدنبال تجربه موفقیت‌ آمیز محصولات بهداشتی این شرکت دانش بنیان که تحت برند سینره بصورت گسترده در خاورمیانه و اروپا توزیع شده است، لابراتوار و کارخانه این شرکت در هشتگرد، بنیان و محصولات آرایشی جدیدی با نام تجاری این لِی (به معنای خاتم‌کاری ایرانی) تولید و به بازارعرضه شده است.

راهکاری برای مبارزه با محصولات نامعتبر و قاچاق

حضور موفق شرکت دانش بنیان طبیعت زنده در عرصه محصولات آرایشی – بهداشتی در حالی است که ایران در خاورمیانه دومین مصرف‌ کننده لوازم ‌آرایشی است و سن استفاده از لوازم‌آرایشی در جامعه ایران به 14 سال رسیده است.در چنین شرایطی آمارها نشان میدهند كه ‌80% لوازم‌آرایشی از چين، تركيه و تايلند اکثراً بطور قاچاق وارد می‌شوند. در واقع تجارت لوازم ‌آرایشی در ايران هشتصد میلیون دلار قاچاق و صد وپنجاه دلار قانونی است و البته خيلی از اين لوازم‌ آرایشی استاندارد نيستند و باعث امراض پوستی می‌شوند.

با وجود این حجم قاچاق خیلی تعجب آور نیست اگر بدانیم که براساس جدیدترین آمارها، بیماری‌های پوستی زيادی در اثر استفاده از مصرف لوازم‌آرایشی غیراستاندارد وجود دارد. راهکاری برای رهایی از این معضل جدی سؤالی است كه اين روزها ذهن ما ايرانيان را پرکرده است. راه چاره این معضل را می توان در تولیدات محصولات ایرانی پیدا کرد.

دیباجی، مدیرعامل شرکت دانش بنیان طبیعت زنده در این زمینه میگوید: ورود بی‌ رویه لوازم‌آرایش تقلبی باکیفیت بسيار پايين از ممالكی كه ما آن را «خارج» می‌نامیم، ما را بر آن داشت كه محصولاتی تولید کنیم كه سازگار با پوست و آب‌ وهوای ايرانی باشد. محققان متخصص روزها
و ماه‌ها در لابراتوارهای شرکت دانش‌بنیان طبیعت زنده مشغول آزمايش شدند و درنهایت محصولاتی به دست آوردند كه ما با افتخار می‌توانیم آن را با برترين و نامی‌ترین محصولات آرايشی دنيا مقايسه كنيم.

دكتر آيتی، مدیر تحقیق و توسعه این شرکت نیز در این زمینه تاکید می کند: ازآنجا که زیبایی و سلامت بانوی ایرانی دغدغه همیشگی ماست،
ورود انبوه لوازم‌آرایش بی‌هویت به بازار، ما را بر آن داشت که برای تولید محصول آرایشی با اصالت و قابل‌ اعتماد ایرانی تلاش کنیم.

وی افزود: اکنون ما به هدف خود رسیده‌ایم. این لِی با مجموعه‌ای از رنگ‌های اصیل، نمایانگر هر چه بیشتر زیبایی‌هاست و براین باوریم که امروزه چهره‌ای چشم‌نوازتر است که طبیعی‌تر باشد.

دکتر آیتی همچنین اعلام کرد: با قدرت می‌توانم بگويم این‌ گونه محصولات باکیفیت ايرانی می‌تواند از واردات بی‌رویه محصولات بی‌کیفیت خارجی جلوگیری كرده و به کاهش خروج ارز از ايران كمک كند.

تحقیق برای ارتقای زیبایی و بهداشت جامعه ایرانی

واحد تحقیق و توسعه شرکت طبیعت زنده به عنوان متولی انجام طرح‌های تحقیقاتی، فعالیت دامنه‌ داری را در جهت ارتقاء ذخیره علمی و دانش فنی در زمینه فعالیت های شرکت و نیز استفاده از این دانش در نوآوری، آفرینش، طراحی، تولید، معرفی و انتشار محصولات جدید و ارایه ارزش افزوده بیشتر در دست انجام دارد.

به گفته مدیرعامل این شرکت ارائه مقالات متعدد علمی و همکاری های نزدیک با متخصصان و دانش پژوهان داخل و خارج کشور، جهت اعتلای فعالیت ها و حمایت از محققین، از جمله دستاوردهای شرکت طبیعت زنده است و در عین حال فعالیت های برون مرزی شرکت نیز قابل توجه و فزاینده است.

دیباجی افزود: ما درصدد هستیم تا با برخورداری از دانش روز، نیروهای متخصص و ساختاری نظام مند و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت (تهیه شده در اروپا)، فرمولاسیون پیشرفته (حاصل تلاش متخصصان در لابراتوارهای سوئیس، فرانسه و ایران) و بهره گیری از گیاهان مفید
و سودمند، علاوه بر حفظ بهداشت و سلامت فردی، زیبایی طبیعی را به همه اقشار ملت ایران هدیه دهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شرکت طبیعت زنده توانایی لازم جهت جذب، توسعه و به کارگیری فناوری‌ها و تشریک مساعی با شرکای نوآور بیرونی را داشته و دراین راه از هیچ کوششی فروگذار نیست. در این راستا و با کمک متخصصان توانای داخلی و بهره گیری از دانش به دست آمده در زمینه گیاهان دارویی و مواد موثر برگرفته از طبیعت به عنوان شایستگی بنیادی شرکت، همواره سعی در ایجاد نوآوری در زمینه تولید محصولاتی با کیفیت بالا جهت پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان داشته و بهبود مستمر را سرلوحه کار خود قرار داده است.

نظرسنجی