راهکار کوچک تر کردن منافذ پوست

پوست

راهکار کوچک تر کردن منافذ پوست

راهکار کوچک تر کردن منافذ پوست

تا به حال به منافذ روی پوستتون دقت کردین؟

یکی از سؤال هایی که در مورد پوست های چرب پیش میاد، اینه که چطور میشه منافذ باز پوست رو کوچک تر و تنگ تر کرد؟
همون طور که می دونید پوست های چرب به دلایل مختلف از جمله عوامل ژنتیکی، هورمونی و ... دارای منافذ بازتری نسبت به پوست های معمولی هستند. برای رفع این مشکل بهترین محصولی رو که بهتون پیشنهاد می کنم ماسک اسکراب هست.

ماسک اسکراب سینره حاوی عصاره گیاه هاماملیس (فندق کوهی) جهت کوچک کردن منافذ پوست صورت، عصاره کیوی و دانه های اسکراب جهت لایه برداری ملایم پوست، عصاره سویا جهت کاهش فعالیت غدد چربی ساز و کائولن می باشد و به شما کمک می کنه تا ظرف مدت کوتاهی پوستی شاداب با منافذ طبیعی داشته باشید.

این محصول به دلیل پاکسازی عمیق پوست از آلودگی ها و از بین بردن جوش های سر سیاه، منافذ پوست را کوچکتر کرده و پوست را با طراوت می کند.

همچنین باعث تغذیه، حفظ جوانی، شادابی، شفاف و روشن شدن پوست می شود و در رفع خستگی پوست و خون رسانی آن و دفع مواد زاید مؤثر بوده و اثر فوری و قابل مشاهده ای دارد.

برای بهبود بیشتر و گرفتن نتیجه سریع تر می توانید دو بار در روز صورتتون رو با ژل شستشوی صورت مخصوص پوست های چرب شستشو داده و سپس از کرم مرطوب کننده مخصوص پوست های چرب سینره استفاده کنید تا با زدودن کامل آلودگی ها و افزایش خون رسانی، پوستی شاداب و سالم داشته باشید.

نظرسنجی