کانال سینره در تلگرام

رویدادها

کانال سینره در تلگرام

کانال‌های تلگرامی امکان تازه‌ايی از نرم‌افزار پیام رسانی تلگرام هستند که روزهای گذشته راه‌اندازی شده‌اند. سینره هم به عنوان یک برند پیشرو در شبکه‌‌های اجتماعی، قصد دارد از این کانال تازه برای ارتباط بهتر و سریع‌تر با شما عزیزان بهره گیری کند.

ما در کانال تلگرامی سینره هر روز چند بار درباره محصولات سینره و نکات سلامتی و بهداشتی، با شما سخن می‌گوییم. برای این‌که بتوانید عضو کانال تلگرامی سینره بشوید، لازم است تلگرام خود را روی گوشی به روز کنید. چرا که این امکانات تازه فقط در آخرین نسخه تلگرام قابل استفاده است. سپس به این نشانی بروید و عضو شوید.

نشانی کامل کانال تلگرامی سینره عبارتست از: https://telegram.me/cinerecosmetics

ما از مزاحمت اینترنتی و تلفنی بیزاریم. عضویت در تلگرام سینره به خاطر یک طرفه بودن آن و عدم امکان گفتگوی جمعی، مزاحمتی روی گوشی شما نخواهد داشت. ما هم سعی می‌کنیم کم تر و گزیده ‌تر از صفحه‌های دیگر فعال در تلگرام پیغام بفرستیم تا نه باتری موبایل شما کم شود و نه خاطرتان مکدر.

از طرف دیگر اگر خواستید دوستان دیگر را هم به این صفحه دعوت کنید کافی است در یک پیغام تلگرامی برایشان بنویسید cinerecosmetics@ تا آن‌ها با کلیک کردن روی آن به صفحه تلگرامی سینره آمده و با فشردن بر روی کلمه Join به گروه بپیوندند.

نظرسنجی