صورت زیبا با کرم AHA

صورت زیبا با کرم AHA

صورت زیبا با کرم AHA

اگرچه همیشه و همه جا تاکید شده که با پوست صورت با ملایمت رفتار کنید و هوای پوستتان را داشته باشید اما گاهی برای حفظ شادابی و طراوت بیشتر، پوست نیاز به کنده شدن دارد!! البته نه با روش هایی مثل کندن پوست سیب یا خیار!! بلکه با راه های اصولی و ملایم.

شاید کمی غیر عادی به نظر بیاید اما پوست صورت هم درست مانند دیگر اعضای بدن (مانند عضلات پا پس از یک پیاده روی طولانی) خسته می شود و نیاز به استراحت و نوسازی دارد بنابراین باید پاکسازی شود.

برای این منظور راه های زیادی وجود دارد، مانند استفاده از کرم های روشن کننده و لایه بردار که کمک زیادی می کنند تا پوست مجددا طراوت روزهای جوانی را به دست بیاورد. حتما تا به حال عبارت “ اسیدهای میوه” را شنیده اید، این اسیدها یکی از طبیعی ترین راه ها برای لایه برداری پوست محسوب می شوند.
اسیدهای میوه علاوه بر آنکه باعث ایجاد نرمی و لطافت در پوست می شوند، سلول های کهنه ای که به سطح پوست چسبیده اند را از بین می برند و به این ترتیب باعث تولید سلولهای جدید و بازسازی پوست می شوند. استفاده مو ضعی از این مواد بر روی پوست سبب از بین رفتن جای جوش و لک های صورت می شود و خواص لایه بردار آنها موجب طراوت و شادابی پوست می شوند.

کرم آلفا هیدروکسی اسید سینره

محصولی مطمئن و موثر جهت لایه برداری ملایم پوست می باشد. این کرم حاوی درصد مناسبی از اسید میوه های لیمو، آناناس، انگور و گل ساعتی می باشد.

کرم آلفا هیدروکسی اسید سینرهبا بهره گیری از اسیدهای میوه جهت لایه بردای ملایم پوست، سبب روشن تر شدن پوست می شود و به دلیل بهبود روند نوسازی پوست، اثر سایر روشن کننده ها را افزایش می دهد. این کرم از تجمع سلول های فرسوده در منافذ پوست جلوگیری می کند و با کوچک نمودن منافذ پوستی مانع از ایجاد جوش می شود.

کرم آلفا هیدروکسی اسید سینره با نفوذپذیری بالا به داخل لایه ی شاخی نفوذ می کند و با سست کردن اتصالات بین سلولی، سبب جدا شدن سلول های کهنه از سطح پوست می شود. این روند، سرعت نوسازی پوست و همچنین ساخت کلاژن و الاستین را افزایش می دهد و درنتیجه سبب کاهش چین و چروک های پوست می گردد. درصد مناسب AHA به کار رفته در کرم آلفا هیدروکسی اسید سینره باعث می شود تا این کرم بدون ایجاد تحریکات پوستی لایه برداری ملایمی را بر روی پوست انجام دهد و باعث افزایش نوسازی پوست و روشن تر شدن رنگ آن گردد.

نظرسنجی